high way and adoption process

28.20.2009 MONSIEUR and (HIGH)WAY.

Korterinaaber JEAN tuli just koju ja tõi kusagilt külast sõbra issi juurest kolm liitrit head musta veini (ei tea, kas juba mainisin, et Gruusias nimetatakse punast veini hoopis mustaks). Ta oli muidugi juba pudelist savu suitsetanud ja minu naiivse küsimuse peale, et ka siis nagu natuke ohtlik ei ole autoga sõita, kuulutas ta: drink and drive iz dangerööz, smoke…not alone iz not dangerööz. Mis mõttes „not alone“? Tuli välja, et prantsuse teooria on siis selline, et kui keegi on autos su kõrval ja sa oled pilves ja juhid, siis on lihtsam sõita. kaassõitja võib sulle näiteks akna lahti teha kui sul paha hakkab. Eksküsemuaa????!!!

Ma lihtsalt tahaksin nyyd teada, miks ma tavaliste, täiesti normaaaaaaalsete inimestega ei suuda kunagi tuttavaks saada?

 

KASS VÕI MITTE KASS.

Teiseks põletavaks päevakorra punktiks siin meie korterikeses Chitaia tänaval (peale selle, kes nõusid peseb), on see, kas adopteerida üks pisike kidur kassipoeg tänavalt, kes ilma meie humanitaarabita tõenäoliselt ära sureb või mitte. Ratsioon-Nele minus ütleb, et zabõt eksole. Sa sõidad niikuinii varsti ära, tal on igast haigused ja kõigi nende ravimine ajab su pankrotti  jne jne jne. Emotsioon-Nele ütleb, et slušai, live a little eksole! Ravid looma terveks, söödad paksuks ja otsid kellegi, kes last edasi kasvatab. Ja tundub, et Guillaume oleks hea isa. Ta on kuus kassi Bordeaux-s yles kasvatanud ja nagu näha, kasvataks veel. Kui ta (jälle) purjus oli, siis ma maalisin talle ahvatleva pildi kuidas ma istun kassike süles korteris, joome veini ja tema mängib kitarri…Mees oli täitsa küpse selle peale. Käisimegi siis täna kassi selle poe ees, kus ta alati magab, otsimas, aga ei leidnud. Jätsime kõikidele poemüüjatele sõna, et kui näevad, andku meile teada. Me oleme need kaks välkat, kes tänava otsas elavad. Sophiko juures eksole. Sellest infost peaks piisama.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: